2020-2021 Bahar Dönemi Ders Programı

Dönem

Program

Ders Adı

Ders Türü

ÖĞRETİM ÜYESİ

Gün

Saat

Derslik

-

Almanca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Almanca Öğretiminde Yeni Teknolojiler

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Çarşamba

14:30-16:00

B124

-

Almanca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Karşılaştırmalı Dilbilgisi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Çarşamba

16:45-18:15

B124

-

Almanca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Türkçe-Almanca Çeviri

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Cuma

14:30-16:00

B124

-

Almanca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Almanca Öğretiminde Drama

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Cuma

16:00-17:30

B124

-

Almanca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Karşılaştırmalı Ülke Bigisi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Cuma

17:30-19:00

B124

-

Almanca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Sosyodilbilim ve Öğretimi

AE Seçmeli

PROF. DR. SEVİNÇ HATİPOĞLU

Cuma

19:00-20:30

B124

II

Almanca Öğretmenliği

Karşılaştırmalı Ülke Bilgisi

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Pazartesi

16:00-18:15

B124

II

Almanca Öğretmenliği

Yazma Becerileri 2

AE Zorunlu

ÖĞR. GÖR. JULİA VÖLKER

Salı

10:45-12:15

B124

II

Almanca Öğretmenliği

Okuma Becerileri 2

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. YUNUS EMRE SARI

Salı

14:30-16:00

B124

II

Almanca Öğretmenliği

Almancanın Yapısı 2

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Perşembe

13:00-14:30

B124

II

Almanca Öğretmenliği

Sözlü İletişim Becerileri 2

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Cuma

10:45-12:15

B135

IV

Almanca Öğretmenliği

Alman Edebiyatı 2

AE Zorunlu

PROF. DR. SEVİNÇ HATİPOĞLU

Pazartesi

12:15-13:45

B135

IV

Almanca Öğretmenliği

Almanca Öğretim Programları

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. YUNUS EMRE SARI

Salı

12:15-13:45

B124

IV

Almanca Öğretmenliği

Dilbilimi 2

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. YUNUS EMRE SARI

Çarşamba

12:15-13:45

B124

IV

Almanca Öğretmenliği

Karşılaştırmalı Dilbilgisi

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Perşembe

17:30-19:45

B124

IV

Almanca Öğretmenliği

İleri Okuma ve Yazma Becerileri

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Cuma

09:15-10:45

B135

VI

Almanca Öğretmenliği

Almanca Öğretiminde Yeni Yönelimler

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Salı

16:45-18:15

B124

VI

Almanca Öğretmenliği

Almanca Öğretiminde Edebi Metinler 2

AE Zorunlu

PROF. DR. SEVİNÇ HATİPOĞLU

Çarşamba

10:00-12:15

B135

VI

Almanca Öğretmenliği

Almanca Dil Becerilerinin Öğretimi 2

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Perşembe

09:15-12:15

B135

VI

Almanca Öğretmenliği

Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Perşembe

12:15-14:30

B135

VI

Almanca Öğretmenliği

Topluma Hizmet Uygulamaları

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Cuma

12:15-13:00

B135

VIII

Almanca Öğretmenliği

Almanca Öğretiminde Sınav Hazırlama ve Değerlendirme Teknikleri II

Eski Müfredat

PROF. DR. SEVİNÇ HATİPOĞLU

Pazartesi

10:00-11:30

B135

VIII

Almanca Öğretmenliği

Seçmeli II: Edebi Metin İnceleme ve Öğretimi III

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Pazartesi

11:30-13:00

B124

VIII

Almanca Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - A

Eski Müfredat

PROF. DR. SEVİNÇ HATİPOĞLU

Pazartesi

13:45-15:15

B135

VIII

Almanca Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - B

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ T. FATİH ULUÇ

Pazartesi

13:45-15:15

B124

VIII

Almanca Öğretmenliği

Eğitimde Proje Çalışmaları

Eski Müfredat

PROF. DR. SEVİNÇ HATİPOĞLU

Salı

10:00-11:30

B135

VIII

Almanca Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - C

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER GÜR

Perşembe

14:30-16:00

B135

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Eğitim Teknolojilerinde Güncel Uygulamalar

AE Seçmeli

DOÇ. DR. BURAK ŞİŞMAN

Pazartesi

13:45-15:15

F309

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Masaüstü Yayıncılık

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET AĞIR

Salı

11:30-13:00

B223

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Teknoloji ve Yetişkin Eğitimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ZERRİN AYVAZ REİS

Salı

11:30-13:00

F201

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Medya Okuryazarlığı

AE Seçmeli

PROF. DR. SELÇUK HÜNERLİ

Salı

16:00-17:30

F201

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: İnsan Bilgisayar Etkileşimi

AE Seçmeli

PROF.DR. HÜLYA ÇALIŞKAN

Salı

17:30-19:00

F201

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Özel Eğitim ve Teknoloji

AE Seçmeli

ARŞ. GÖR. DR. ELİF POLAT HOPCAN

Cuma

08.30-10:00

F210

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Eğitsel Video Tasarımı

AE Seçmeli

PROF. DR. SELÇUK HÜNERLİ

Cuma

10:00-11:30

F210

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Eğitimde Yapay Zeka Uygulamaları

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Cuma

11:30-13:00

F210

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Eğitsel Oyun ve Oyunlaştırma

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Cuma

14:30-16:00

F210

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Çoklu Ortam Tasarımı ve Üretimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Cuma

16:00-17:30

F210

-

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

AE Seçmeli: Öğretimde Materyal Tasarımı

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Cuma

17:30-19:00

F210

II

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Programlama Öğretimi Yaklaşımları

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Salı

10:00-11:30

F201

II

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Eğitimde Bilişim Teknolojileri II

İntibakı Yapılamadı

DOÇ. DR. DUYGU MUTLU BAYRAKTAR

Perşembe

08.30-12:15

B223

II

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Elektronik Devre Elemanları

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Perşembe

12:15-14:30

B223

II

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Algoritma Tasarımı ve Geliştirme

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. SİNAN HOPCAN

Perşembe

16:45-19:45

B223

II

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Matematik II

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖGR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Cuma

14:30-17:30

B223

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Fizik II

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Pazartesi

09:15-11:30

B223

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

İleri Programlama

AE Zorunlu

DOÇ. DR. BURAK ŞİŞMAN

Pazartesi

10:45-13:45

F309

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Mesleki İngilizce

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Pazartesi

19:00-21:15

B223

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Veri Tabanı Yönetim Sistemleri

AE Zorunlu

DOÇ. DR. BURAK ŞİŞMAN

Pazartesi

15:15-17:30

F309

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Bilişim Etiği ve Güvenliği

AE Zorunlu

DOÇ. DR. İRFAN ŞİMŞEK

Pazartesi

17:30-19:00

B223

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Ölçme ve Değerlendirme

İntibakı Yapılamadı

DOÇ. DR. KERİM KARABACAK

Perşembe

12:15-13:45

B126

IV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Bilişimde Öğrenme ve Öğretim Yaklaşımları

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. ELİF POLAT HOPCAN

Perşembe

19:45-21:15

F201

VI

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Topluma Hizmet Uygulamaları

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ZERRİN AYVAZ REİS

Pazartesi

10:00-10:45

F201

VI

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

İşletim Sistemleri

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ZERRİN AYVAZ REİS

Salı

13:00-15:15

F201

VI

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Açık ve Uzaktan Öğrenme

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Perşembe

10:00-12:15

F210

VI

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Bilgisayar Ağları

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Perşembe

15:15-17:30

F210

VI

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Çoklu Ortam Tasarımı ve Üretimi

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Cuma

10:00-13:00

F201

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Rehberlik

Eski Müfredat

ÖĞR. GÖR. BURCU ÖZKALE

Pazartesi

12:15-14:30

F210

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Proje Geliştirme ve Yönetimi II

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Salı

15:15-18:15

B223

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Kitle İletişimi

Eski Müfredat

PROF. DR. SELÇUK HÜNERLİ

Çarşamba

11:30-13:00

B223

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Bilgisayarda İstatistik Uygulamaları

Eski Müfredat

DOÇ. DR. DUYGU MUTLU BAYRAKTAR

Çarşamba

13:00-16:00

B223

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - A

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET AĞIR

Cuma

08.30-10:00

F201

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - B

Eski Müfredat

DOÇ. DR. BURAK ŞİŞMAN

Cuma

08.30-10:00

F309

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - D

Eski Müfredat

DOÇ. DR. DUYGU MUTLU BAYRAKTAR

Cuma

08.30-10:00

B223

VIII

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - C

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Cuma

14:30-16:00

F201

VIII

Fakülte Seçmeli

Afet Kültürü

Uzaktan Öğretim

DOÇ. DR. İRFAN ŞİMŞEK

Cuma

17:30-19:00

B134

VIII

Fakülte Seçmeli

Şehir Kültür - İstanbul

Eski Müfredat

DOÇ. DR. İRFAN ŞİMŞEK

Cuma

19:00-20:30

B134

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Bilimin Teknolojideki Uygulamaları

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEDA USTA GEZER

Pazartesi

11:30-13:00

F401

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Seçmeli II: Moleküler Biyoloji

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEDA USTA GEZER

Pazartesi

13:00-14:30

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Türkiye'nin Biyolojik Zenginlikleri

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEDA USTA GEZER

Pazartesi

15:15-16:45

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fen Bilgisi Öğretiminde Kavram Yanılgıları

AE Seçmeli

PROF. DR. BURÇİN ACAR ŞEŞEN

Salı

10:00-11:30

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fen ve Teknoloji Kaynaklı Sorunlar

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ AVCI

Salı

11:30-13:00

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Kimyasal Atıklar ve Çevre Kirliliği

AE Seçmeli

PROF. DR. F. GÜLAY KIRBAŞLAR

Çarşamba

10:00-11:30

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fen Bilgisi Ders Kitabı İncelemesi

AE Seçmeli

PROF. DR. BEHİYE AKÇAY

Çarşamba

13:00-14:30

F401

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Sınıf İçi Öğrenmelerin Değerlendirilmesi

AE Seçmeli

PROF. DR. FUNDA SAVAŞÇI AÇIKALIN

Perşembe

13:00-14:30

F401

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fen Öğretiminde Materyal Tasarımı

AE Seçmeli

DOÇ. DR. IŞIL KOÇ SARI

Perşembe

16:00-17:30

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: Yenilenebilir Enerji Kaynakları

AE Seçmeli

PROF. DR. F. GÜLAY KIRBAŞLAR

Cuma

10:00-11:30

B221

-

Fen Bilgisi Öğretmenliği

AE Seçmeli: İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÇİĞDEM ÇINGIL BARIŞ

Cuma

11:30-13:00

B221

II

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Kimya 2

AE Zorunlu

PROF. DR. BURÇİN ACAR ŞEŞEN

Pazartesi

13:00-16:00

F401

II

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Fizik 2

AE Zorunlu

PROF. DR. ELİF İNCE

Salı

08.30-11:30

F401

II

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Genel Fizik Lab. II

İntibakı Yapılamadı

PROF. DR. ELİF İNCE

Salı

11:30-13:00

F312

II

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Genel Kimya Lab. II

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ AVCI

Çarşamba

14:30-16:00

F312

II

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Genel Matematik 2

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. HATİCE NUR ERBAY

Cuma

10:00-11:30

F401

II

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Biyoloji 1

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÇİĞDEM ÇINGIL BARIŞ

Cuma

14:30-17:30

F401

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Genel Biyoloji Lab II

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEDA USTA GEZER

Pazartesi

10:00-11:30

F312

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Seçmeli I: Sağlık Bilgisi ve İlkyardım

İntibakı Yapılamadı

DOÇ. DR. İRFAN ŞİMŞEK

Pazartesi

19:45-21:15

F401

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Yer Bilimi

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ASLI AYTAÇ

Salı

11:30-13:00

F207

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Modern Fiziğe Giriş

İntibakı Yapılamadı

PROF. DR. ELİF İNCE

Salı

13:00-14:30

B221

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Biyoloji 3

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÇİĞDEM ÇINGIL BARIŞ

Çarşamba

10:00-13:00

F401

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Topluma Hizmet Uygulamaları

GK Zorunlu

PROF. DR. BEHİYE AKÇAY

Çarşamba

16:45-17:30

F401

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Fen Öğretim Programları

AE Zorunlu

DOÇ. DR. IŞIL KOÇ SARI

Perşembe

17:30-19:00

F401

IV

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Genel Kimya IV (Organik Kimya)

İntibakı Yapılamadı

PROF. DR. F. GÜLAY KIRBAŞLAR

Cuma

11:30-13:00

F312

VI

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Bilimsel Muhakeme Becerileri

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ AVCI

Pazartesi

10:00-11:30

B221

VI

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Fen Öğretimi Laboratuvar Uygulamaları 2 - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ AVCI

Pazartesi

13:00-15:15

F312

VI

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Fen Öğretimi Laboratuvar Uygulamaları 2 - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEDA USTA GEZER

Salı

13:00-15:15

F312

VI

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Çevre Bilimi

AE Zorunlu

DOÇ. DR. IŞIL KOÇ SARI

Çarşamba

14:30-16:45

F401

VI

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Fen Öğretimi 2

AE Zorunlu

PROF. DR. FUNDA SAVAŞÇI AÇIKALIN

Perşembe

10:00-12:15

F401

VI

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Bilimin Doğası ve Bilim Tarihi

Eski Müfredat

PROF. DR. BEHİYE AKÇAY

Cuma

16:00-18:15

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

(A)Seçmeli II: İlköğretimde Kimya Öğretimi

Eski Müfredat

PROF. DR. BURÇİN ACAR ŞEŞEN

Pazartesi

10:00-11:30

F401

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - C

Eski Müfredat

PROF. DR. BURÇİN ACAR ŞEŞEN

Pazartesi

11:30-13:00

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Eski Müfredat

DOÇ. DR. GAMZE SART

Salı

11:30-13:00

F401

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - A

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ AVCI

Salı

14:30-16:00

F401

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - E

Eski Müfredat

PROF. DR. ELİF İNCE

Salı

14:30-16:00

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - K

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEDA USTA GEZER

Salı

15:15-16:45

F312

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Müzik Tarihi ve Kültürü

Eski Müfredat

ÖĞR. GÖR. GONCA BİROL BAHAR

Salı

17:30-19:00

F401

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - G

Eski Müfredat

PROF. DR. F. GÜLAY KIRBAŞLAR

Çarşamba

11:30-13:00

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Astronomi

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ AVCI

Çarşamba

13:00-14:30

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - B

Eski Müfredat

PROF. DR. BEHİYE AKÇAY

Çarşamba

14:30-16:00

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - F

Eski Müfredat

DOÇ. DR. IŞIL KOÇ SARI

Perşembe

14:30-16:00

F401

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - J

Eski Müfredat

PROF. DR. FUNDA SAVAŞÇI AÇIKALIN

Perşembe

14:30-16:00

B221

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - D

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÇİĞDEM ÇINGIL BARIŞ

Cuma

10:00-11:30

F312

VIII

Fen Bilgisi Öğretmenliği

Seçmeli I: Fen Eğitiminde Araştırma Projeleri

Eski Müfredat

DOÇ. DR. IŞIL KOÇ SARI

Cuma

14:30-16:00

B221

-

Fransızca Öğretmenliği

AE Seçmeli: Söylem Çözümlemesi ve Dil Öğretimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Çarşamba

10:45-12:15

B225

-

Fransızca Öğretmenliği

AE Seçmeli : Fransızca Öğretiminde Drama

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Perşembe

10:00-10:45

B225

-

Fransızca Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fransızca Öğretiminde Ders İçeriği Geliştirme

AE Seçmeli

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Cuma

14:30-16:00

B225

-

Fransızca Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fransızca Ders Kitabı İncelenmesi

AE Seçmeli

ÖĞR. GÖR. NEŞE BALKESE

Cuma

16:00-17:30

B128

-

Fransızca Öğretmenliği

AE Seçmeli: Edimbilim ve Dil Öğretimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Cuma

17:30-19:00

B128

-

Fransızca Öğretmenliği

AE Seçmeli: Fransızca Öğretiminde Sınav Hazırlama ve Değerlendirme

AE Seçmeli

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Cuma

19:00-20:30

B128

II

Fransızca Öğretmenliği

Sözlü İletişim Becerileri 2

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MERİL NAKTAN

Pazartesi

11:30-13:00

B225

II

Fransızca Öğretmenliği

Fransızcanın Yapısı 2

AE Zorunlu

ÖĞR. GÖR. NEŞE BALKESE

Cuma

10:00-11:30

B128

II

Fransızca Öğretmenliği

Okuma Becerileri 2

AE Zorunlu

ÖĞR. GÖR. NEŞE BALKESE

Cuma

11:30-13:00

B128

II

Fransızca Öğretmenliği

Yazma Becerileri 2

AE Zorunlu

ÖĞR. GÖR. NEŞE BALKESE

Cuma

14:30-16:00

B128

IV

Fransızca Öğretmenliği

Fransızca Öğretim Programları

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MERİL NAKTAN

Pazartesi

13:45-15:15

B225

IV

Fransızca Öğretmenliği

Topluma Hizmet Uygulamaları

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MERİL NAKTAN

Pazartesi

15:15-16:00

B225

IV

Fransızca Öğretmenliği

Dilbilimi 2

AE Zorunlu

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Salı

09:15-10:45

B128

IV

Fransızca Öğretmenliği

Fransız Edebiyatı 2

AE Zorunlu

PROF. DR. ESMA İNCE

Salı

10:45-12:15

B128

IV

Fransızca Öğretmenliği

Fransızca Sözcük Bilgisi 2

AE Zorunlu

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Çarşamba

09:15-10:45

B128

VI

Fransızca Öğretmenliği

Fransızca Dil Becerilerinin Öğretimi 2

AE Zorunlu

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Pazartesi

09:15-11:30

B128

VI

Fransızca Öğretmenliği

Bilim Tarihi

Eski Müfredat

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Çarşamba

10:45-12:15

B128

VI

Fransızca Öğretmenliği

Türkçe-Fransızca Çeviri

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Çarşamba

12:15-13:45

B225

VI

Fransızca Öğretmenliği

İkinci Yabancı Dil 2

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. HANİFE TAŞDEMİR

Çarşamba

13:45-15:15

B225

VI

Fransızca Öğretmenliği

Roman-Öykü Çözümlemesi

Eski Müfredat

PROF. DR. ESMA İNCE

Perşembe

12:15-14:30

B128

VI

Fransızca Öğretmenliği

Fransız Kültürü

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MERİL NAKTAN

Perşembe

16:45-18:15

B128

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Seçmeli: Fransız Sineması

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Salı

10:00-11:30

B225

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Seçmeli III: Edimbilim

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Salı

11:30-13:45

B225

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - B

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALASKAR ÖZPERÇİN

Çarşamba

16:45-18:15

B128

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Seçmeli II: Fransızca Sözdizim II

Eski Müfredat

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Perşembe

09:15-10:45

B128

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - A

Eski Müfredat

PROF. DR. NECMETTİN K. SEVİL

Perşembe

11:30-12:15

B128

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - C

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. MERİL NAKTAN

Perşembe

18:15-19:45

B128

VIII

Fransızca Öğretmenliği

Özel Eğitim

Eski Müfredat

Dr. Öğr. Üyesi Sezen CAMCI ERDOĞAN

Cuma

14:30-16:00

B129

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Mesleki İngilizce

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Pazartesi

16:00-17:30

B134

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Bilim Tarihi ve Felsefesi - Grup 1

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞE TAŞKENT

Salı

10:00-11:30

B137

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Bilim Tarihi ve Felsefesi - Grup 2

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞE TAŞKENT

Salı

11:30-13:00

B137

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): İnsan İlişkileri ve İletişim

GK Seçmeli

PROF. DR. SELÇUK HÜNERLİ

Salı

13:45-15:15

B134

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Kariyer Planlama ve Geliştirme - Grup 1

GK Seçmeli

DOÇ. DR. GAMZE SART

Salı

15:15-16:45

B134

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Kariyer Planlama ve Geliştirme - Grup 2

GK Seçmeli

DOÇ. DR. GAMZE SART

Çarşamba

14:30-16:00

B134

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Sanat ve Estetik - Grup 1

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ DERYA ÇIĞIR DİKYOL

Çarşamba

17:30-19:00

B137

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Türk Kültür Coğrafyası - Grup 2

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ EVREN ŞAR İŞBİLEN

Çarşamba

17:30-19:00

B134

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Sanat ve Estetik - Grup 2

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ DERYA ÇIĞIR DİKYOL

Çarşamba

19:00-20:30

B137

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Türk Kültür Coğrafyası - Grup 1

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ NURCAN GÜDER

Perşembe

15:15-16:45

B137

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Kültür ve Dil

GK Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Perşembe

16:45-18:15

B134

-

GK Seçmeli

Seçmeli 1 (GK): Ekonomi ve Girişimcilik

GK Seçmeli

PROF. DR. A. ESRA ASLAN

Cuma

10:00-11:30

B134

-

GK Zorunlu

Yabancı Öğrenciler İçin Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2

Uzaktan Öğretim

ÖĞR. GÖR. MELDA AĞAOĞLU

Salı

12:15-13:45

B134

II

GK Zorunlu

Yabancı Dil 2

Uzaktan Öğretim

ÖĞR. GÖR. BURAK URUCU

Pazartesi

10:45-12:15

B134

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 2

GK Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MELDA ORYAŞIN

Pazartesi

13:00-15:15

B137

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 8

GK Zorunlu

ÖĞR. GÖR. DR. DUYGU AK BAŞOĞUL

Pazartesi

13:00-15:15

B134

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 10

GK Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MELDA ORYAŞIN

Pazartesi

15:15-17:30

B137

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 4

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ İBRAHİM AKIŞ

Salı

13:45-16:00

B137

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 3

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ BÜŞRA SÜRGİT

Çarşamba

09:15-11:30

B134

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 7

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ BÜŞRA SÜRGİT

Çarşamba

11:30-13:45

B134

II

GK Zorunlu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2

Uzaktan Öğretim

ÖĞR. GÖR. ASİYE IRAZ SAVUN

Çarşamba

13:45-15:15

B137

II

GK Zorunlu

Yabancı Dil 2 (Almanca)

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. YUNUS EMRE SARI

Çarşamba

15:15-16:45

B135

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 1

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ NURCAN GÜDER

Perşembe

10:00-12:15

B137

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 6

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ NURAY KÜÇÜKLER KUŞCU

Perşembe

10:00-12:15

B134

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 5

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ NURCAN GÜDER

Perşembe

12:15-14:30

B137

II

GK Zorunlu

Türk Dili 2 - Grup 9

GK Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ NURAY KÜÇÜKLER KUŞCU

Perşembe

12:15-14:30

B134

II

GK Zorunlu

Bilişim Teknolojileri

GK Zorunlu

PROF.DR. HÜLYA ÇALIŞKAN

Perşembe

14:30-16:45

B223

II

GK Zorunlu

Yabancı Dil 2 (Fransızca)

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. MERİL NAKTAN

Perşembe

16:45-18:15

B135

II

GK Zorunlu

Yabancı Dil 2 (İngilizce)

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. NAZLI CEREN IŞIKLIGİL

Perşembe

16:45-18:15

B225

-

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

AE Seçmeli: İlkokul Matematik Öğretimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÜNER

Pazartesi

12:15-13:45

F408

-

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

AE Seçmeli: Matematik Öğretiminde Okul Dışı Öğrenme Ortamları

AE Seçmeli

DOÇ. DR. DİLEK ÇAĞIRGAN

Salı

13:00-14:30

F207

-

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

AE Seçmeli: Diferansiyel Denklem Öğretimi

AE Seçmeli

DOÇ. DR. DİLEK ÇAĞIRGAN

Salı

14:30-16:00

F207

-

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

AE Seçmeli: Matematik Öğretiminde Materyal Tasarımı

AE Seçmeli

DOÇ. DR. GÜNEŞ YAVUZ

Çarşamba

14:30-16:00

F207

-

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

AE Seçmeli: Matematik Öğretiminde Etkinlik Geliştirme

AE Seçmeli

DOÇ. DR. GÜNEŞ YAVUZ

Çarşamba

16:00-17:30

F207

-

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

AE Seçmeli: Matematik Eğitiminde Özdüzleme

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Perşembe

17:30-19:00

F408

II

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Soyut Matematik

AE Zorunlu

PROF. DR. NAYİL KILIÇ

Çarşamba

10:00-11:30

F408

II

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Analiz 2

AE Zorunlu

PROF. DR. NAYİL KILIÇ

Çarşamba

11:30-13:00

F408

II

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Matematiğin Temelleri 2

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Perşembe

10:00-11:30

F408

IV

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Ortaokul Matematik Öğretim Programları

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÜNER

Pazartesi

14:30-16:00

F408

IV

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Topluma Hizmet Uygulamaları

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÜNER

Pazartesi

16:00-16:45

F408

IV

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Lineer Cebir 2

AE Zorunlu

PROF. DR. NAYİL KILIÇ

Çarşamba

13:45-15:15

F408

IV

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Olasılık

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Perşembe

12:15-13:45

F408

IV

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Algoritma ve Programlama

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. HATİCE NUR ERBAY

Perşembe

15:15-16:45

F207

VI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Matematik Öğretiminde İlişkilendirme

AE Zorunlu

DOÇ. DR. DİLEK ÇAĞIRGAN

Salı

10:45-13:00

F408

VI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Diferansiyel Denklemler

İntibakı Yapılamadı

DOÇ. DR. DİLEK ÇAĞIRGAN

Çarşamba

16:00-19:00

F408

VI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Cebir Öğretimi

AE Zorunlu

ARŞ. GÖR. DR. HATİCE NUR ERBAY

Perşembe

12:15-14:30

F207

VI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Olasılık ve İstatistik Öğretimi

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Perşembe

14:30-16:45

F408

VI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Analitik Geometri II

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Cuma

10:00-12:15

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - E

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÜNER

Pazartesi

08.30-10:00

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Matematik Felsefesi

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÜNER

Pazartesi

10:00-11:30

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Salı

13:00-14:30

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Seçmeli V: Eğitimde Yeni Yaklaşımlar

Eski Müfredat

DOÇ. DR. DİLEK ÇAĞIRGAN

Salı

16:00-18:15

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - B

Eski Müfredat

DOÇ. DR. DİLEK ÇAĞIRGAN

Salı

18:15-19:45

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - A

Eski Müfredat

PROF. DR. NAYİL KILIÇ

Çarşamba

08.30-10:00

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - C

Eski Müfredat

DOÇ. DR. GÜNEŞ YAVUZ

Çarşamba

10:45-12:15

F207

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Seçmeli VI: Matematikte Problem Çözme Stratejileri

Eski Müfredat

DOÇ. DR. GÜNEŞ YAVUZ

Çarşamba

12:15-14:30

F207

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - D

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ MAHİR BİBER

Perşembe

08.30-10:00

F408

VIII

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - F

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. HATİCE NUR ERBAY

Cuma

08.30-10:00

F408

II

İngilizce Öğretmenliği

Dinleme ve Sesletim II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Pazartesi

10:00-11:30

F417

II

İngilizce Öğretmenliği

Sözlü İletişim Becerileri II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN ORAL

Pazartesi

12:15-13:45

F407

II

İngilizce Öğretmenliği

Dinleme ve Sesletim II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Pazartesi

13:00-14:30

F417

II

İngilizce Öğretmenliği

Sözlü İletişim Becerileri II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN ORAL

Pazartesi

14:30-16:00

F417

II

İngilizce Öğretmenliği

Okuma Becerileri II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Salı

10:45-12:15

F417

II

İngilizce Öğretmenliği

Yazma Becerileri II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜLAY KIRAY

Salı

12:15-13:45

F407

II

İngilizce Öğretmenliği

Okuma Becerileri II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Salı

13:00-14:30

F500

II

İngilizce Öğretmenliği

Yazma Becerileri II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜLAY KIRAY

Salı

15:15-16:45

F500

II

İngilizce Öğretmenliği

İngilizcenin Yapısı - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ TUNCER CAN

Çarşamba

10:00-11:30

F417

II

İngilizce Öğretmenliği

İngilizcenin Yapısı - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ TUNCER CAN

Çarşamba

12:15-13:45

F417

IV

İngilizce Öğretmenliği

AE Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Yeni Yaklaşımlar

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM ETUŞ

Pazartesi

10:45-12:15

F500

IV

İngilizce Öğretmenliği

Özel Öğretim Yöntemleri I

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖGR. ÜYESİ ÖZLEM İLKER ETUŞ

Pazartesi

15:15-18:15

F500

IV

İngilizce Öğretmenliği

İngiliz Edebiyatı 2 - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DİLEK İNAL

Salı

11:30-13:00

F500

IV

İngilizce Öğretmenliği

İngilizce Öğretim Programları - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN ORAL

Salı

11:30-13:00

F412

IV

İngilizce Öğretmenliği

İngiliz Edebiyatı 2 - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DİLEK İNAL

Salı

13:45-15:15

F412

IV

İngilizce Öğretmenliği

İngilizce Öğretim Programları - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN ORAL

Salı

13:45-15:15

F407

IV

İngilizce Öğretmenliği

Dilbilimi II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Çarşamba

10:00-11:30

F407

IV

İngilizce Öğretmenliği

Dilbilimi II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Çarşamba

13:00-14:30

F407

IV

İngilizce Öğretmenliği

AE Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Materyal Tasarımı

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ TUNCER CAN

Çarşamba

14:30-16:00

F417

IV

İngilizce Öğretmenliği

Dil Edinimi - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Perşembe

12:15-13:45

F417

IV

İngilizce Öğretmenliği

Dil Edinimi - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Perşembe

14:30-16:00

F417

VI

İngilizce Öğretmenliği

AE Seçmeli IV: İngilizce Sözcük Bilgisi ve Öğretimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ MUAZZEZ YAVUZ KIRIK

Pazartesi

12:15-13:45

F500

VI

İngilizce Öğretmenliği

Dil ve Edebiyat Öğretimi II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM ETUŞ

Pazartesi

13:45-15:15

F500

VI

İngilizce Öğretmenliği

Dil ve Edebiyat Öğretimi II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM ETUŞ

Salı

13:45-15:15

F210

VI

İngilizce Öğretmenliği

Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DİLEK İNAL

Çarşamba

11:30-13:45

F500

VI

İngilizce Öğretmenliği

İngilizce Dil Becerilerinin Öğretimi II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜLAY KIRAY

Çarşamba

11:30-13:45

F412

VI

İngilizce Öğretmenliği

Çocuklara Yabancı Dil Öğretimi II - B

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ DİLEK İNAL

Çarşamba

14:30-16:45

F412

VI

İngilizce Öğretmenliği

İngilizce Dil Becerilerinin Öğretimi II - A

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜLAY KIRAY

Çarşamba

14:30-16:45

F500

VI

İngilizce Öğretmenliği

Türkçe-İngilizce Çeviri

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖGR. ÜYESİ MUAZZEZ YAVUZ KIRIK

Perşembe

16:45-19:00

F407

VI İngilizce Öğretmenliği Topluma Hizmet Uygulamaları Eski Müfredat Dr. Öğr. Üyesi Dilek İNAL Cuma 10:45-11:30 F417

VI

İngilizce Öğretmenliği

AE Seçmeli IV: Sosyodilbilim ve Dil Öğretimi

AE Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Cuma

11:30-13:00

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - F

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Pazartesi

11:30-13:00

F417

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Seçmeli II: Kültür Çalışmaları

AE Seçmeli - Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ MUAZZEZ YAVUZ KIRIK

Pazartesi

14:30-16:00

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - E

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN ORAL

Pazartesi

16:00-17:30

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - G

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ MUAZZEZ YAVUZ KIRIK

Pazartesi

17:30-19:00

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - A

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM ETUŞ

Salı

10:45-12:15

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Salı

13:00-14:30

F417

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Seçmeli II: İngilizce Öğretiminde Güncel Konular

AE Seçmeli - Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Salı

15:15-16:45

F417

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - H

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜLAY KIRAY

Salı

16:45-18:15

F500

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - I

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. NAZLI CEREN IŞIKLIGİL

Çarşamba

10:00-11:30

F500

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Seçmeli III: Yabancı Dil Öğretiminde Eleştirel Düşünme Becerileri

AE Seçmeli - Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN ORAL

Çarşamba

11:30-13:00

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - D

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ TUNCER CAN

Çarşamba

16:00-17:30

F417

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - C

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ DEVRİM GÜNAY

Perşembe

10:00-11:30

F417

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - J

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. HANİFE TAŞDEMİR

Perşembe

10:00-11:30

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Karşılaştırmalı Eğitim - A

AE Zorunlu - Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. HANİFE TAŞDEMİR

Perşembe

11:30-13:00

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Yabancı Dil Öğretiminde Ölçme ve Değerlendirme - B

AE Zorunlu - Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ MUAZZEZ YAVUZ KIRIK

Perşembe

11:30-13:45

F500

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Karşılaştırmalı Eğitim - B

AE Zorunlu - Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. HANİFE TAŞDEMİR

Perşembe

14:30-16:00

F500

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Yabancı Dil Öğretiminde Ölçme ve Değerlendirme - A

AE Zorunlu - Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ MUAZZEZ YAVUZ KIRIK

Perşembe

14:30-16:45

F407

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Seçmeli III: Toplumdilbilim

AE Seçmeli - Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ SERAP ÖNEN

Cuma

09:15-10:45

F417

VIII

İngilizce Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması - B

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ DİLEK İNAL

Cuma

11:30-13:00

F417

VIII İngilizce Öğretmenliği Öğretmenlik Uygulaması - K Eski Müfredat Prof. Dr. Şükran DİLİDÜZGÜN Cuma 11:30-13:00 F500

IV-VI

MB Seçmeli

Açık ve Uzaktan Öğrenme - Grup 2

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR YILMAZ

Pazartesi

12:15-13:45

F307

IV-VI

MB Seçmeli

Açık ve Uzaktan Öğrenme - Grup 1

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ZERRİN AYVAZ REİS

Pazartesi

13:45-15:15

F310

IV-VI

MB Seçmeli

Eğitim Hukuku - Grup 1

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Salı

10:45-12:15

F307

IV-VI

MB Seçmeli

Karşılaştırmalı Eğitim - Grup 1

MB Seçmeli

ARŞ. GÖR. DR. METİN KOCATÜRK

Salı

12:15-13:45

F307

IV-VI

MB Seçmeli

Karşılaştırmalı Eğitim - Grup 2

MB Seçmeli

ARŞ. GÖR. DR. METİN KOCATÜRK

Salı

13:45-15:15

F307

IV-VI

MB Seçmeli

Sürdürülebilir Kalkınma ve Eğitim - Grup 1

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Salı

13:45-15:15

B126

IV-VI

MB Seçmeli

Sürdürülebilir Kalkınma ve Eğitim - Grup 2

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Çarşamba

09:15-10:45

B126

IV-VI

MB Seçmeli

Eğitim Hukuku - Grup 2

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Çarşamba

10:45-12:15

F307

IV-VI

MB Seçmeli

Okul Dışı Öğrenme Ortamları - Grup 1

MB Seçmeli

DOÇ. DR. KERİM KARABACAK

Perşembe

09:15-10:45

F310

IV-VI

MB Seçmeli

Eğitimde Program Dışı Etkinlikler - Grup 1

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜLYA YILDIZLI

Perşembe

13:45-15:15

F410

IV-VI

MB Seçmeli

Okul Dışı Öğrenme Ortamları - Grup 2

MB Seçmeli

DOÇ. DR. KERİM KARABACAK

Perşembe

13:45-15:15

F310

IV-VI

MB Seçmeli

Eğitimde Program Dışı Etkinlikler - Grup 2

MB Seçmeli

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜLYA YILDIZLI

Cuma

16:00-17:30

F410

II

MB Zorunlu

Eğitim Sosyolojisi - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENGİZ POYRAZ

Pazartesi

10:45-12:15

F307

II

MB Zorunlu

Eğitim Felsefesi - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Pazartesi

12:15-13:45

F410

II

MB Zorunlu

Eğitim Sosyolojisi - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENGİZ POYRAZ

Pazartesi

13:45-15:15

F307

II

MB Zorunlu

Eğitim Sosyolojisi - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÇARE SERTELİN MERCAN

Salı

09:15-10:45

F310

II

MB Zorunlu

Eğitim Felsefesi - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Salı

12:15-13:45

F410

II

MB Zorunlu

Eğitim Psikolojisi - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ TAMER ERGİN

Salı

13:45-15:15

F310

II

MB Zorunlu

Eğitim Psikolojisi - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ TAMER ERGİN

Salı

15:15-16:45

F310

II

MB Zorunlu

Eğitim Psikolojisi - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞEGÜL KILIÇASLAN ÇELİKKOL

Çarşamba

09:15-10:45

F310

II

MB Zorunlu

Eğitim Felsefesi - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Çarşamba

10:45-12:15

F310

II

MB Zorunlu

Eğitim Psikolojisi - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ AYŞEGÜL KILIÇASLAN ÇELİKKOL

Çarşamba

12:15-13:45

F310

II

MB Zorunlu

Eğitim Sosyolojisi - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENGİZ POYRAZ

Çarşamba

13:45-15:15

F307

II

MB Zorunlu

Eğitim Sosyolojisi - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENGİZ POYRAZ

Çarşamba

15:15-16:45

F307

II

MB Zorunlu

Eğitim Felsefesi - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜLYA YILDIZLI

Perşembe

10:45-12:15

F410

II

MB Zorunlu

Eğitim Psikolojisi - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ TAMER ERGİN

Perşembe

15:15-16:45

F307

II

MB Zorunlu

Eğitim Felsefesi - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜLYA YILDIZLI

Cuma

14:30-16:00

F410

IV

MB Zorunlu

Eğitimde Araştırma Yöntemleri - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Pazartesi

10:45-12:15

F410

IV

MB Zorunlu

Öğretim Teknolojileri - Grup 6

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ZERRİN AYVAZ REİS

Pazartesi

11:30-13:00

F201

IV

MB Zorunlu

Eğitimde Araştırma Yöntemleri - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GAMZE İNAN KAYA

Salı

09:15-10:45

F410

IV

MB Zorunlu

Öğretim İlke ve Yöntemleri - Grup 1

MB Zorunlu

DOÇ. DR. COŞKUN KÜÇÜKTEPE

Salı

10:45-12:15

F310

IV

MB Zorunlu

Öğretim İlke ve Yöntemleri - Grup 2

MB Zorunlu

DOÇ. DR. COŞKUN KÜÇÜKTEPE

Salı

12:15-13:45

F310

IV

MB Zorunlu

Eğitimde Araştırma Yöntemleri - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GAMZE İNAN KAYA

Salı

13:45-15:15

F410

IV

MB Zorunlu

Öğretim Teknolojileri - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZER KÖSE BİBER

Salı

13:45-15:15

B223

IV

MB Zorunlu

Türk Eğitim Tarihi - Grup 1

MB Zorunlu

DOÇ. DR. FİLİZ MEŞECİ GIORGETTI

Salı

16:45-18:15

F310

IV

MB Zorunlu

Türk Eğitim Tarihi - Grup 2

MB Zorunlu

DOÇ. DR. FİLİZ MEŞECİ GIORGETTI

Salı

18:15-19:45

F310

IV

MB Zorunlu

Eğitimde Araştırma Yöntemleri - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Çarşamba

09:15-10:45

F410

IV

MB Zorunlu

Türk Eğitim Tarihi - Grup 3

MB Zorunlu

DOÇ. DR. FİLİZ MEŞECİ GIORGETTI

Çarşamba

16:45-18:15

F310

IV

MB Zorunlu

Eğitimde Araştırma Yöntemleri - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ GAMZE İNAN KAYA

Perşembe

09:15-10:45

F410

IV

MB Zorunlu

Öğretim Teknolojileri - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET AĞIR

Perşembe

10:45-12:15

F201

IV

MB Zorunlu

Eğitimde Araştırma Yöntemleri - Grup 6

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Perşembe

10:45-12:15

F307

IV

MB Zorunlu

Öğretim İlke ve Yöntemleri - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜLYA YILDIZLI

Perşembe

12:15-13:45

F410

IV

MB Zorunlu

Türk Eğitim Tarihi - Grup 4

MB Zorunlu

DOÇ. DR. BETÜL BATIR

Perşembe

12:15-13:45

F310

IV

MB Zorunlu

Öğretim Teknolojileri - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET AĞIR

Perşembe

12:15-13:45

F201

IV

MB Zorunlu

Türk Eğitim Tarihi - Grup 5

MB Zorunlu

DOÇ. DR. BETÜL BATIR

Perşembe

13:45-15:15

F307

IV

MB Zorunlu

Öğretim Teknolojileri - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET AĞIR

Perşembe

14:30-16:00

F201

IV

MB Zorunlu

Öğretim Teknolojileri - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET AĞIR

Perşembe

16:00-17:30

F201

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Pazartesi

09:15-10:45

F410

VI

MB Zorunlu

Sınıf Yönetimi - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Pazartesi

09:15-10:45

F310

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ahlak ve Etik - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Pazartesi

10:45-12:15

B126

VI

MB Zorunlu

Sınıf Yönetimi - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Pazartesi

10:45-12:15

F310

VI

MB Zorunlu

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Pazartesi

12:15-13:45

F310

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ahlak ve Etik - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Pazartesi

13:45-15:15

F410

VI

MB Zorunlu

Sınıf Yönetimi - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Salı

09:15-10:45

B126

VI

MB Zorunlu

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi - Grup 1

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Salı

09:15-10:45

F307

VI

MB Zorunlu

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Salı

10:45-12:15

B126

VI

MB Zorunlu

Sınıf Yönetimi - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Salı

12:15-13:45

B126

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ahlak ve Etik - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Salı

15:15-16:45

B126

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ahlak ve Etik - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Çarşamba

09:15-10:45

F307

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Çarşamba

10:45-12:15

F410

VI

MB Zorunlu

Sınıf Yönetimi - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH BALIKÇI

Çarşamba

10:45-12:15

B126

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ahlak ve Etik - Grup 5

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ÖZTÜRK

Çarşamba

12:15-13:45

F410

VI

MB Zorunlu

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi - Grup 2

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Çarşamba

12:15-13:45

F307

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme - Grup 3

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Perşembe

09:15-10:45

F307

VI

MB Zorunlu

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme - Grup 4

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ LOKMAN AKBAY

Perşembe

12:15-13:45

F307

VIII

MB Zorunlu

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

MB Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HÜSEYİN SERİN

Salı

13:00-14:30

B323

VIII

MB Zorunlu

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

MB Zorunlu

DOÇ. DR. KERİM KARABACAK

Perşembe

10:45-12:15

F310

II

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocukluk Döneminde Gelişim

AE Zorunlu

DOÇ. DR. LEYLA ULUS

Pazartesi

13:45-16:00

B231

II

Okul Öncesi Öğretmenliği

Bebeklik Döneminde Gelişim ve Eğitim

AE Zorunlu

PROF. DR. ZARİFE SEÇER

Salı

11:30-13:00

B231

IV

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocukluk Eğitiminde Drama

AE Zorunlu

PROF. DR. ZARİFE SEÇER

Çarşamba

13:00-14:30

B230

IV

Okul Öncesi Öğretmenliği

Topluma Hizmet Uygulamaları

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN ŞAHİN

Perşembe

08.30-09.15

B230

IV

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocuklukta Oyun Gelişimi ve Eğitimi

AE Zorunlu

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN ŞAHİN

Perşembe

10:00-12:15

B230

IV

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocuklukta Müzik Eğitimi

AE Zorunlu

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Cuma

09:15-11:30

B230

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocukluk Dönemi Edebiyatı

AE Zorunlu

DOÇ. DR. LEYLA ULUS

Pazartesi

16:45-18:15

B230

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Materyal Geliştirme

İntibakı Yapılamadı

DOÇ. DR. ŞENGÜL İLGAR

Pazartesi

18:15-21:15

B230

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Özel Eğitim

İntibakı Yapılamadı

DR. ÖĞR. ÜYESİ ESRA KANLI

Salı

13:00-14:30

B231

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Etkili İletişim

İntibakı Yapılamadı

DOÇ. DR. ŞENGÜL İLGAR

Salı

16:45-19:00

B230

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Çocuk Ruh Sağlığı

AE Zorunlu

PROF. DR. ZARİFE SEÇER

Çarşamba

10:00-12:15

B231

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocukluk Dönemi Çevre Eğitimi

AE Zorunlu

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Cuma

14:30-16:45

B230

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Özel Öğretim Yöntemleri II

İntibakı Yapılamadı

ARŞ. GÖR. DR. FAHRETDİN HASAN ADAGİDELİ

Cuma

14:30-17:30

B231

VI

Okul Öncesi Öğretmenliği

Müzik Eğitimi II

İntibakı Yapılamadı

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Cuma

18:15-21:15

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - B

Eski Müfredat

DOÇ. DR. ŞENGÜL İLGAR

Salı

08.30-10:00

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Eski Müfredat

DOÇ. DR. GAMZE SART

Salı

10:00-11:30

B231

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - F

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. FAHRETDİN HASAN ADAGİDELİ

Salı

11:30-13:00

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - G

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. FİRDEVS BURÇAK

Salı

13:00-14:30

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - A

Eski Müfredat

PROF. DR. ZARİFE SEÇER

Salı

14:30-15:15

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - F

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. FAHRETDİN HASAN ADAGİDELİ

Salı

14:30-15:15

B231

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - A

Eski Müfredat

PROF. DR. ZARİFE SEÇER

Salı

15:15-16:45

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - E

Eski Müfredat

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Salı

15:15-16:45

B231

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - B

Eski Müfredat

DOÇ. DR. ŞENGÜL İLGAR

Salı

19:00-19:45

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - E

Eski Müfredat

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Salı

19:00-19:45

B231

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocuklukta Eleştirel Düşünme

Eski Müfredat

DOÇ. DR. ŞENGÜL İLGAR

Salı

19:45-21:15

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - D

Eski Müfredat

DOÇ. DR. LEYLA ULUS

Perşembe

09:15-10:00

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - G

Eski Müfredat

ARŞ. GÖR. DR. FİRDEVS BURÇAK

Perşembe

11:30-12:15

B231

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Erken Çocuklukta Değerler Eğitimi

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN ŞAHİN

Perşembe

13:00-15:15

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Araştırma Projesi II - C

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN ŞAHİN

Perşembe

15:15-16:00

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - C

Eski Müfredat

DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN ŞAHİN

Perşembe

16:00-17:30

B230

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

İlköğretime Hazırlık ve İlköğretim Programları

Eski Müfredat

DOÇ. DR. LEYLA ULUS

Perşembe

18:15-19:45

B231

VIII

Okul Öncesi Öğretmenliği

Öğretmenlik Uygulaması II - D

Eski Müfredat

DOÇ. DR. LEYLA ULUS

Perşembe

19:45-21:15

B231

 

Okul Öncesi Öğretmenliği

Risk Altındaki Çocuklar ve Eğitimi

AE Seçmeli

DOÇ. DR. LEYLA ULUS

Pazartesi

19:00-20:30

B231

 

Okul Öncesi Öğretmenliği

Aile Eğitimi ve Katılımı

AE Seçmeli

PROF. DR. ZARİFE SEÇER

Salı

10:00-11:30

B230

 

Okul Öncesi Öğretmenliği

Sınıf İçi Öğrenmelerin Değerlendirilmesi

AE Seçmeli

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Salı

19:45-21:15

B231

 

Okul Öncesi Öğretmenliği

Farklı Ülkelerde Erken Çocukluk Eğitimi

AE Seçmeli

ARŞ. GÖR. DR. FİRDEVS BURÇAK

Çarşamba

13:00-14:30

B231

 

Okul Öncesi Öğretmenliği

Çocukta Sosyal Beceri Eğitimi

AE Seçmeli

ÖĞR. GÖR. NİHAT TOPAÇ

Cuma

11:30-13:00