Aday Öğrenci

2020 Yükseköğretim Kurumları (YKS) sonuçlarına göre Üniversitemize yerleşen öğrencilerin kesin kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız. 


Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü
Eğitim Bilimleri Bölümü
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü
Temel Eğitim Bölümü
Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü











  

Adres: İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Alkent 2000 Mah. Yiğittürk Cad. No:5/9/1 Büyükçekmece/İstanbul Tel: +90 (212) 866 37 00 Faks: +90 (212) 866 37 30

Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İletişim Bilgileri İçin TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi'ne Nasıl Gidilir?

Google Haritalar nasıl gidilir için tıklayınız



        

          

          

                

               Üniversitemiz Yerleşkeleri Arası Personel Ring Servis Hareket Saatleri


Avcılar Yerleşkesi-Büyükçekmece Yerleşkesi

Avcılar Hareket Saatleri 

Büyükçekmece Hareket Saatleri

08.45

10.00

13.30

16.00



Önlisans/Lisans Akademik Takvimi için Tıklayınız

Çift Anadal Programı (ÇAP): Öngörülen şartları taşıması kaydıyla;
- Bir önlisans diploma programına kayıtlı öğrencinin ikinci bir önlisans diploma programından,
- Bir lisans diploma programına kayıtlı öğrencinin ikinci bir lisans veya önlisans diploma programından ders alıp bu program için de ayrı bir diploma alabilmesini sağlayan programdır.
Detaylı bilgi için İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Çift Anadal Programı Yönergesine ulaşmak üzere 
TIKLAYINIZ.


2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında
Çift Anadal Programı (ÇAP) Uygulayan Lisans Programlarımız

  • Sınıf Öğretmenliği
  • Fen Bilgisi Öğretmenliği
  • Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
  • Türkçe Öğretmenliği
  • İngilizce Öğretmenliği
  • Almanca Öğretmenliği
  • Fransızca Öğretmenliği
  • Özel Eğitim Öğretmenliği
  • Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği



Yandal Programı: 
Bir diploma programına kayıtlı öğrencinin öngörülen şartları taşıması kaydıyla; başka bir diploma programı kapsamında belirli bir konuya yönelik sınırlı sayıda dersi almak suretiyle, diploma yerine geçmeyen bir belge (Yandal Sertifikası) alabilmelerini sağlayan programdır.
Detaylı bilgi için İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Yandal Programı Yönergesine ulaşmak üzere 
TIKLAYINIZ.


2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında
Yandal Programı Uygulayan Lisans Programlarımız

  • Sınıf Öğretmenliği
  • Fen Bilgisi Öğretmenliği
  • Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
  • Türkçe Öğretmenliği
  • İngilizce Öğretmenliği
  • Almanca Öğretmenliği
  • Fransızca Öğretmenliği
  • Özel Eğitim Öğretmenliği
  • Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
  • Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2019-2020 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA KULÜPLERİ

ÖĞRENCİ KÜLTÜR MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

1

SAHNE SANATLARI KULÜBÜ

Bilge IŞIK

bilge.isik@yahoo.com

Doç.Dr. Özoğan KARAÇALI

20

2

SOSYAL AKTİVİTELER KULÜBÜ

İrem DINMAZ

iremdinmaz@gmail.com

Prof.Dr.Alev Akdoğan KAYMAZ

25

3

MÜZİK KULÜBÜ

Ozan Tevfik GÜLCÜ

ozantevfikgulcu@gmail.com

Öğr.Gör. Z. Emre GÜVEN

49

4

TÜRK GENÇLİĞİ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KULÜBÜ

Süleyman Taştepe

suleyman1568@gmail.com

Prof.Dr. Hasan ALPAK

21

5

HAYVANLARI VE DOĞAYI KORUMA KULÜBÜ

Özkan ALTUNKAYMAK

ozkan05altun@gmail.com

Eda Ergün SONGÜL

20

6

İ.Ü. CERRAHPAŞA ÇOKSESLİ KOROSU KULÜBÜ

Jinous Rahimpour

rahimpour.j@gmail.com

Prof.Dr.Mehmet Mutlu YENİSEY

25

7

GENÇ YEŞİLAY KULÜBÜ

Esma Hande SEVİŞ

esmahandesevis@gmail.com

Prof.Dr. Cem VURUSENER

25

8

GENÇ KIZILAY KULÜBÜ

Sercan KARA

sercan.kara@ogr.iu.edu.tr

Doç.Dr.Emine ŞENYUVA

38

9

EXCHANGE PROGRAM COMMUNİTY KULÜBÜ (EPC)

Gani Şimşek

ganisimsek67@gmail.com

Prof.Dr. Sevinç Hatipoğlu

20

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

10

TURKMSİC CERRAHPAŞA KULÜBÜ

BERK YILMAZ

Yılmazberk.ybz@gmail.com

Prof.Dr. Taina MARUR

20

11

KOLTUK DEĞNEĞİ KULÜBÜ

Dilara KURTULUŞ

dilarakurtulus74@gmail.com

Prof.Dr.Mehmet Rıza ALTIPARMAK

20

12

SİNEMA KULÜBÜ

Batuhan GEDİKPINAR

batuhan200001@hotmail.com

Prof. Dr. Nuran DARIYERLİ

21

13

TİYATRO KULÜBÜ

Zeliha Sena KARATAŞ

karatassena@gmail.com

Prof.Dr. Gökhan AYGÜN

23

14

GİRİŞİMCİLİK KULÜBÜ

Begüm KORKMAZ

bgmkorkmaz.00@hotmail.com

Prof. Dr. Matem TUNÇDEMİR

25

15

TÜRK TARİH KULÜBÜ

Nurettin ÖRNEK

belldoradoribo@gmail.com

Doç.Dr.Abdullah TÜTEN

24

16

SOSYAL SORUMLULUK KULÜBÜ

Hasan Tahsin ÇEVİK

htahsincevik@gmail.com

Prof.Dr.Harun CANSIZ

20

17

ÖĞRENCİ BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KULÜBÜ

Berke BÜYÜKARIKAN

berkebüyükarikan@gmail.com

Prof.Dr. Hakkı Okay SEYMEN

20

18

PSİKİYATRİ KULÜBÜ

Bilal Berke AYAZ

 

Prof.Dr. Burak DOĞANGÜN

21

19

GÖNÜLLÜ HEKİMLER KULÜBÜ

İrem ÇUHADAR

iremcuhadar-11@gmail.com

Doç.Dr.Birgül METE

25

20

CERRAHPAŞA GASTRONOMİ KULUBÜ

Şermin KAYA

serminkaya02@gmail.com

Prof.Dr.Özgür KASAPÇOPUR

21

21

FOTOĞRAFÇILIK KULUBÜ

Çağrı BEKLİ

bellicapri@gmail.com

Prof.Dr.Melek Öztürk SEZGİN

25

22

DANS KULÜBÜ

Erdem ERVAR

erdemerver1230@gmail.com

Prof.Dr.Öner SÜZER

21

23

NÖROBİLİM KULÜBÜ

Mert KARABACAK

mertkarabacak@gmail.com

Doç.Dr.Duygu GEZENAK

20

24

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ

Halime KOCABAŞ

halimekocabas123@gmail.com

Prof.Dr.Bekir KOCAZEYREK

22

25

GENÇ YERYÜZÜ DOKTORLARI KULÜBÜ

Atıf ARPAÇUKURU

atifffa@gmail.com

Doç.Dr. İlker İnanç BALKAN

20

26

C.T.F. ORGANİZASYON KULÜBÜ

Emre ECE

emreece70@gmail.com

Prof.Dr.Hakan EKMEKÇİ

21

27

C.T.F. İZCİLİK KULÜBÜ

Ziya Öner KUNTER

z.oner-37@hotmail.com

Doç.Dr. Salime Pelin ERGÜVEN

21

28

SANAT VE MÜZİK KULÜBÜ

Cevriye KAHRAMAN

cevriyekahraman99@gmail.com

Prof.Dr.Özlem BALCI EKMEKÇİ

21

29

SEMPATİ CERRAHPAŞA KULÜBÜ

Beria Peren UÇAR

brperen@gmail.com

Prof.Dr.Yalım DİKMEN

25

30

LÖSEV FAYDA KULÜBÜ

Ferit Ulaş Özkan

f.ulasozkan@gmail.com

Prof. Dr. Gülnur Andican

21

31

TIP ÖĞRENCİLERİ KULÜBÜ

Selami Toparlı

GÜNCEL DEĞİL

 

0

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

32

SOSYAL ARAŞTIRMALAR KULÜBÜ

Emine Şenyuva

esenyuva@istanbul.edu.tr

Dr.Öğr.Üyesi Emine Şenyuva

175

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

33

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KULÜBÜ

Gani Şimşek

ganisimsek67@gmail.com

Doç. Dr. Sevda KÜÇÜK

37

34

DİL KULÜBÜ

Bilge Güral

bilgexxxgural@gmail.com

Dr.Öğr. Üyesi Dilek İnal

25

35

TİYATRO KULÜBÜ

Servan Gümüşsoy

servangumussoy@gmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Devrim Günay

64

36

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK KULÜBÜ (PDR)

Muhammet Yusuf Zor

yusufzorr@hotmail.com

Doç.Dr. İlkay Demir

85

37

HAYEF KÜLTÜR KULÜBÜ

Semanur Tokuç

smnr-tkcc@outlook.com

Doç.Dr.Şengül Ilgar

33

38

BİLİM VE FEN TOPLULUĞU

Muhammed Emre ÇAKIR

m.emreckr@gmail.com

Doç.Dr.Burçin Şeşen

20

39

ÖNCE ÇOCUK KULÜBÜ

Mustafa BAL

mustafabal6@gmail.com

Doç.Dr. Lütfü İlgar

35

40

FİKİR VE AKSİYON KULÜBÜ

Büşra Ertin

busraertinben@hotmail.com

Öğr. Gör. Nihat TOPAÇ

25

41

MÜZİK KULÜBÜ

Şeymanur Sönmez

seymanursonmez@hotmail.com

Araş. Gör. Dr.  Nur Ütkür

25

42

ÖZEL EĞİTİM KULÜBÜ

Büşra Kahya

kahyabusra@gmail.com

Araş.Gör. Yunus Emre Baştuğ

92

43

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ KULÜBÜ

Zehra Çelik

zehra.celik@ogr.iu.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi  Ayşe Taşkent

28

ORMAN FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

44

ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİ KULÜBÜ ( OREM )

Aleyna Samur

aleynasamur34@gmail.com

Araş.Gör.Alper Ertürk

30

45

ULUSLARARASI ORMANCILIK ÖĞRENCİLERİ BİRLİĞİ KULÜBÜ (IFSA)

Elif Naz Duman

elifnazduman@gmail.com

Doç.Dr.Osman Devrim Elvan

52

46

 PEYZAJ MİMARLIĞI ÖĞRENCİ TOPLULUĞU KULÜBÜ (PEMÖT)

Yakup Küçük

Yakup_kucukk@hotmail.com

Araş.Gör.Elif Nur Sarı

82

47

TİYATRO KULÜBÜ (ORFOY)

Hatice Sena Yeniçeri

yenicerisena7@gmail.com

Öğr.Gör. Mehmet Özgür Kuşçuoğlu

26

48

TASARIM KULÜBÜ

Semanur Reyhan

semanurreyhan_melek@hotmail.com

Nilüfer Kart Aktaş

40

49

DOĞA AKTİVİTELERİ KULÜBÜ (ODAK)

Almina Türkoğlu

turkoglualmina@hotmail.com

Prof.Dr.Zeynel Arslan Gündoğdu

20

50

FOTOĞRAFÇILIK KULÜBÜ

Beyzanur Karadağ

beyzanur257@hotmail.com

Ergün Bacak

39

51

COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMİ VE TEKNOLOJİ KULÜBÜ (CBS-T)

Ali Egemen Bilici

alibilicipls@hotmail.com

Dr.Ogr.Muhittin İnan

22

52

DİL KULÜBÜ

Maysa Kerimova

maisasha_21@mail.ru

Dr.Öğr.Üyesi Süleyman Çoban

31

53

MÜZİK KULÜBÜ

Ebrar Öztürk

ebrar_ozt@hotmail.com

Fatma Diğdem Tuncer

25

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

54

GENÇ FİZYOTERAPİ ÖĞRENCİLERİ KULÜBÜ

Ayşenur EREKDAĞ

aysenurerekdag@gmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Yıldız ANALAY AKBABA

60

55

SOSYAL GELİŞİM KULÜBÜ 

Birhat AVCI

 

Arş.Gör. Tuğba CANBULUT

25

56

KÜLTÜR VE SANAT KULÜBÜ

Derya SARI

derya_sarii@outlook.com

Berna ÇALGI DEVECİ

25

57

İLK NEFESTE EBELİK KULÜBÜ

Hicret TEZCAN

hicretezcan@gmail.com

Arş.Gör. Tuba KIZILKAYA

38

58

ODYOLOJİ KULÜBÜ

Hatice Nur KUYRUK

pmdn98@gmail.com

Doç. Dr. Üyesi Zahra POLAT

30

59

TARİH VE DÜŞÜNCE KULUBÜ

M.Mert Kara

mert-bfmu@hotmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Fatih KUCUR

20

60

YAŞAM BOYU GERONTOLOJİ KULÜBÜ

Esma CİHANGİR

esmacihangirr@gmail.com

Arş.Gör. Hatice Selin IRMAK 

50

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

61

SPORTİF SİNERJİ TOPLULUĞU KULÜBÜ

Lara ÖZALP

laraozkasap@hotmail.com

Öğr.Gör. Neslihan FİLİZ

22

VETERİNERLİK FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

62

VAHŞİ YAŞAMI ARAŞTIRMA VE KORUMA KULÜBÜ

Emine irem Deveci

iremdvc96@gmail.com

Prof.Dr.Serhat Özsoy

52

63

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KULÜBÜ

Benay KORKMAZ

benaykorkmaz@gmail.com

Prof.Dr. Erman OR

21

64

ÇİFTLİK HAYVAN HEKİMLİĞİ KULÜBÜ

Zeynep DEMİRTAŞ

zeynepteta@gmail.com

Prof.Dr Hüseyin Yılmaz

44

65

BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR KULÜBÜ

Batuhan YILMAZ

batuhanyilmazz@gmail.com

Prof.Dr. Seyyal Ak

35

66

KÖPEK PSİKOLOJİSİ VE EĞİTİMİ KULÜBÜ

Mehmet Murat KILIÇ

vetmehmetmurat@gmail.com

Dr. Alper BAYRAKAL

25

67

ULUSLARARASI VETERİNER ÖĞRENCİ BİRLİĞİ KULÜBÜ

İlgi TEMİZ

ilgitemiz@gmail.com

Prof.Dr. Ö.Banu Özdaş

42

68

ATÇILIK VE BİNİCİLİK KULÜBÜ

Mehmet ÇİNİ

mehmettcini@gmail.com

Öğr.Gör. İbrahim Kurban

59

69

GIDA HİJYENİSTLERİ KULÜBÜ

Merve YILMAZ

mrvyllmz@gmail.com

Doç.Dr.Enver Barış Bingöl

25

70

AKUATİK VETERİNER HEKİMLİĞİ KULÜBÜ

Deniz KESEN

dnzksn@gmail.com

Doç.Dr Mustafa Aktaş

25

71

GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ

Berkay Deniz Etirli

berkay_1903_etirli@hotmail.com

Doç.Dr Mehmet Can Gündüz

38

72

KİNELOJİ VE FELİNELOJİ KULÜBÜ

Hamdi HACIİMAMOĞLU

hamdi.imamoğlu5200@gmail.com

Prof.Dr Mustafa Özcan

31

73

SPOR VE GEZİ KULÜBÜ

Ege Soy

egesoy97@hotmail.com

Arş.Gör.Ozan Gündemir

52

74

KEDİ SAĞLIĞI KULÜBÜ

Selin Sinemis Serin

selinsinemis.09@gmail.com

Doç.Dr. Mustafa Aktaş

23

75

KÜLTÜR VE SANAT KULÜBÜ

Hande Akkaya

akkayahande98@hotmail.com

Doç.Dr.Funda Yıldırım

36

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

76

JEOLOJİ KULÜBÜ 

Gülten ÜMİT

gulten.umit@ogr.iu.edu.tr

Arş.Gör. Serdar AKGÜNDÜZ

66

77

ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ ( IEEE )

Mücahit Yiğit KAPLAN

myigitkaplann@gmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Koray GÜRKAN

234

78

MADENCİLİK KULÜBÜ 

Muhammet Ali TECER

tecer.ma@gmail.com

Prof. Dr. İlgin KURŞUN ÜNVER

21

79

İNŞAAT KULÜBÜ

Ubeyde BUDANUR

ubeydebudanur@gmail.com

Doç.Dr.Savaş ERDEM

27

80

METALURJİ VE MALZEME KULÜBÜ

Yaren ÇELİK

yarencelik6798@gmail.com

Doç.Dr. Cem KAHRAMAN

20

81

ÇEVRE KULÜBÜ

Eren YILDIRIM

erensyildirim@gmail.com

PROFBÜLENT ARMAN

21

82

DENİZCİLİK KULÜBÜ

Ekrem ALTINBAŞAK

c.mehmettatli@gmail.com

Doç.Dr. Gökhan KAYA

20

83

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ TEKNOLOJİLERİ KULÜBÜ

Ezgi KORKMAZ

ezgi.korkmaz@mmt.org

Dr. Öğr. Üyesi  Şule KAPKIN

66

84

BİLGİSAYAR KULÜBÜ

Zeynep GÖK

zeynepgk3@gmail.com

Arş.Gör. Doğukan AKSU

25

85

ENDÜSTRİ VE KALİTE KULÜBÜ

Sümeyra BELALAN

sumeyrabelalan@yahoo.com

Dr.Öğr.Üyesi Ersin NAMLI

50

86

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ

Anıl SARIBOĞA

anlsrbgl@gmail.com

Araş. Gör. Dr. Hasan ÖZDEMİR

29

87

GİRİŞİMCİLİK KULÜBÜ

Abdulkerem Liva

abdulkerewmliva@gmail.com

Dr. Öğr.Üyesi Rasim Temür

20

88

YENİLENEBİLİR ENERJİ KULÜBÜ

Nesrin ARSLAN

nsrarslan@gmail.com

Prof. Dr. Mehmet MAHRAMANLIOĞLU

22

89

KİMYA KULÜBÜ

Baran TANİ

tanibaran@gmail.com

Prof. Dr. Mehmet MAHRAMANLIOĞLU

69

90

JEOFİZİK KULÜBÜ

Aslı DİVARCI

advrc95@gmail.com

Dr. Öğr.Üyesi Özlem MAKAROĞLU

56

91

HAVACILIK VE UZAY KULÜBÜ

Selman KAPLAN

kaplanselman@outlook.com

Doç.Dr. Muhammet Ali AYDIN

20

92

SİBER GÜVENLİK KULÜBÜ

Gizem BULUT

gizembulut@ogr.iu.edu.tr

Arş.Gör. Ebu Yusuf GÜVEN

43

TEKNİK BİLİMLER M.Y.O MÜDÜRLÜĞÜ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

93

KÜLTÜR SANAT ve SPOR KULÜBÜ

Y. İsa Genç

y.isagenc@gmail.com

Dr.Öğr. Gör. Süreyya OSKAY

64

94

MÜZİK KULÜBÜ

Onur Ali Şahin

onuralisahin@ogr.ist.edu.tr.

Öğr. Gör.  Serap NALBANTOĞLU KARAÖZ

25

SOSYAL BİLİMLER M.Y.O. MÜDÜRLÜĞÜ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

95

MÜZİK KULÜBÜ

Ekin Deniz Arslan

ekndnzarslan@gmail.com

Araş.Gör. Dr. Binnur Avunduk

20

96

TURİZM KULÜBÜ

Furkan ACAR

iucturizmkulubu@gmail.com

Öğr. Gör. Dr. Serap Özdemir Güzel

23

97

DIŞ TİCARET KULÜBÜ

Umut Zar

umutzar717@hotmail.com

Öğr. Gör. Aynur Önür Aslan

20

SPOR BİRLİĞİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

KULÜP ADI

BAŞKAN ADI SOYADI

E-MAİLİ

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜYE

98

SATRANÇ KULÜBÜ

Yavuz Mert Bozkurt

ymbozkurt@hotmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Rana Ortaç Kabaoğlu

23

99

İÜC-ULTRASLAN

Eren Çiçek

erencck52@gmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Rana Ortaç Kabaoğlu

26

100

HAVACILIK KULÜBÜ

Ebru Ceyda Soyaltın

cey.lineage@gmail.com

Öğr.Gör.Dr. M.Onur Yaman

21

101

E-SPOR KULÜBÜ

Buket Özen

buketttozen@gmail.com

Doç.Dr. Adem Çınarlı

24

102

DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Hüseyin Sarı

GÜNCEL DEĞİL

Araş.Gör. Dr. Ozan Gündemir

25

TOPLAM KULÜP

TOPLAM ÜYE SAYISI

102

3569

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA SPOR TESİSLERİ

Spor Bilimleri Fakültesi (Avcılar)

Spor Bilimleri Fakültesi Uygulama Tesisleri (Büyükşehir Belediyesi Avcılar Spor Tesisleri)

Veterinerlik Meslek Yüksekokulu (Avcılar)

Veteriner Fakültesi (Avcılar)

  • Veteriner Fakültesi Tenis Kortu
  • Veteriner Fakültesi Voleybol Sahası
  • Veteriner Fakültesi Mini Futbol Sahası
  • Veteriner Fakültesi Mini Basketbol Sahası
  • Veteriner Fakültesi Köpek Eğitim Alanı
  • Veteriner Fakültesi At Eğitim Alanı

Mühendislik Fakültesi (Avcılar)

  • Mühendislik Fakültesi Basketbol Sahası-1
  • Mühendislik Fakültesi Basketbol Sahası-2

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (Fatih)

Sağlık Bilimleri Fakültesi Yerleşkesi (Bakırköy)

Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi Yerleşkesi (Çağlayan)

Sultangazi Yerleşkesi 

  • Masa Tenisi

Bahçeköy Yerleşkesi

Büyükçekmece Yerleşkesi